Láska přes Internet? Proč ne?


Rande po Internetu, resp. po mailu, je vzrušující zábavou, které propadly miliony lidí na celém světě. Má to údajně jakési podivné „kouzlo“, mystérium tajemného, co je sice vzdáleno, přesto se ukrývá v naší mailové schránce. V privátní schránce. Lidé se několik tisíc let seznamovali výhradně osobně – a teď tohle!
jděte na internet

Seznamka po e-mailu

Seznamka po Internetu se dá přirovnat, s trochou nadsázky a tolerance, k nevidomým lidem. Ti vnímají svět především svým srdcem, řídí se pocitem, který jim napovídá, co se kolem nich děje. Musí být velmi ostražití, ale zároveň mají obrovskou výhodu oproti nám ostatním, kteří máme to štěstí, a používáme zrakový vjem jako jednu z klíčových součástí naší osobnosti. Zrak totiž často klame.

V e-mailu se lidé lépe soustředí na duchovní vnímání a mohou se do sebe zamilovat i nepříliš pohledné páry. Britský novinář Wyatt kdysi prohlásil, že se muži zamilují očima a ženy ušima. Co je na tom pravdy, posuďte sami, není to však pravidlo, které exaktně platí pro každého. A zamilovat se po e-mailu, to není zas tak neobvyklé!
veselé zprávy na internetu

Písemný projev jako způsob vyznání lásky

Výhodou chatu, messengeru, skype, nebo mailové schránky je každopádně neomezený prostor pro fantazii, lidé si svůj protějšek mohou idealizovat, představivost pracuje na plné obrátky, ale jistou výhodu to má. Odpadá právě ten první zrakový impuls a dotyční jsou schopni se lépe poznat, vyjádřit své názory písemnou formou, která se dá přirovnat k tvorbě básníků a spisovatelů v době romantismu v druhé polovině 19. století. A i když seti dva přímo nezamilují, Internet je dokáže spojit třeba jako nerozlučné přátele.

Meg Ryan lásku přes Internet nezavrhuje

K mailové komunikaci se vyjádřila i samotná Meg Ryan. Prohlásila, že obyčejný e-mail plný emocí a vnitřního bohatství člověka je sice jakési „nic – nothing“, ale právě to „nic“ je pro ni osobně mnohem víc, než to „něco“ v prostředí, ve kterém se pohybuje „tam venku“.

Na druhou stranu je způsob komunikace přes mail často zkreslený. Ne každý svou zprávu píše tak, jak mu srdce velí, ne každý píše intuitivně, aniž by svůj text nekorigoval, a pouze neopravil jen překlepy nebo gramatické chyby.

Ale zároveň nemůžete brát za bernou minci ani spontánní rozhovor, kdy se kvalitní osobnost nedokáže plně projevit skrze trému. Za výřečným řečníkem se klidně může skrývat úskočný podrazák.

Každá žena si může zajít na erotickou masáž!

V dřívějších dobách byly ženy ty, které se staraly o domácnost a muži chodily do práce. To, že muži chodili do práce nic neměnilo na tom, že i ženy byly namáhané domácími stereotypními pracemi. Obě dvě pohlaví byla po své práci unavená a chtěli si nějak odpočinout a zažít relaxaci.

masáž ženy

Díky dnešní době jsou si muži a ženy rovni. Ženy mohou chodit do práce na dlouhé směny, na noční a zastávat i mužské práce. Proto i dnes každý potřebuje odpočinek stejně. Mnoho služeb nabízí každému různý druh odpočinku. Pokud pro Vás neznamená odpočinek to, že si doma lehnete k televizi nebo si zajdete na procházku, tak můžete vyzkoušet i moderní druhy služeb, které jsou nabízeny jak ženám, tak mužům.

Erotické masáže pro ženy v Praze si může vyzkoušet jakákoliv žena. Ať už je zaměstnaná nebo nezaměstnaná. Je jedno, co jste celý den nebo život dělali. Pokud si chcete jako žena vyzkoušet erotické masáže pro ženy, tak můžete právě v tomto salonu, kde tuto službu poskytují.

relaxující žena

Na webových stránkách tohoto salonu si žena může zarezervovat profesionální masérku nebo maséra, který je dostupný pouze po předchozí rezervaci a domluvě. Profesionálního maséra/masérku si můžete vybrat dle fotografií. Dívky, které jsou zde pro Vás k dispozici mají na webových stránkách fotografie, míry a také recenze. Jestliže dívka žádnou recenzi nemá, tak můžete být první, kdo jí recenzi napíše.

Všechny tyto služby jsou diskrétní a díky předchozímu objednání se můžete zeptat na cokoliv, co Vás zajímá. Tyto masáže jsou skvělé pro obě pohlaví. Zarezervovat si můžete i jiné druhy než pouze erotickou masáž pro ženy. Masáž Vás dokonale uvolní od napětí a stresu. Zlepšuje prokrvení celého těla a uvolňuje tělo jak po fyzické, tak psychické stránce. Navíc povzbuzuje libido a ze salonu budete odcházet jistě s krásným zážitkem, který si budete chtít brzy zopakovat.

Hledáš, hledám, hledáme

Právě ta nervozita způsobuje to, že děláme chyby. Odehrává se to v našem mozku. Někdy je skutečně na škodu jej mít, no ne?

Když něco hledá stroj, většinou chyby nedělá. Mozek sice nemá, ale potřebné nejde rychleji než člověk, a to byste nevěřili, jak rychle to umí.

nápis

Vezměme si třeba váš počítač a jeho vyhledávač. Že tam nic takového nemáte? Ale máte, jen tomu říkáte Google. Ano to je vyhledávač a Google je jeho název. Mimochodem není sám, ve světě počítačů, potažmo internetu je jich povícero, například Yahoo, Seznam, Bing a tak podobně.

Každý tento nástroj dělá to, co má v popisku, tedy vyhledává. Po zadání slova projde on a jeho pomocníci obrovské množství serverů a během sekundy vám zobrazí to, co jste zadali do jeho hlavního pole. A pokud nějakou stránku nenašel, nebo nezobrazil, není to jeho chyba. Ona tam asi bude, ale třeba až na páté straně. Proč?

SEO

Inu, na to není zase ta složité odpovědět. I vy, když něco hledáte a je takových věcí více, je můžete házet do krabice a pak se v tom hrabat znovu. Lépe je však klást předměty vedle sebe na stůl nebo jinou plochu, kde je přehledně uvidíte a hned je můžete relevantně řadit. Přesně totéž dělá vyhledávač. Nalézá stránky se stejným slovem a přehledně jej řadí na plochu vašeho monitoru. Od té nejrelevantnější, kterou dá nahoru. A za to může optimalizace webu pro vyhledávače. Není-li web optimalizován, vyhledávač je posune níže. A tak to udělá vždy, při nalezení relevantnější stránky. A proto se musí web neustále optimalizovat, aby zůstal mezi těmi nalezenými stránkami nahoře, a ne někde na chvostu dění. A tomu všemu se říká SEO. Což je řada úkonů, která web optimalizuje. Každý vyhledávač má jiné algoritmy, které mu velí, co přesně má brát v potaz, proto je třeba vědět, pro který vyhledávač má být web optimalizován. Teprve pak je zajištěn dobrý výsledek.

Seznamky pro náročné

Seznámit se s opačným pohlavím a najít si tak partnera pro celý život obvykle nebývá pro mladé lidi žádným velkým problémem. Pro ročníky, které jsou narozeny v sedmdesátých a šedesátých letech minulého století to ale může jisté obtíže představovat. Tito lidé obvykle už o svého životního partnera z toho či onoho důvodu přišli, ale nechtějí ještě házet flintu do žita a rádi by zkusili žít ještě s někým jiným. I oni mají možnost využít seznamek, kterých je hlavně na internetu habaděj. Nutno však dodat, že tyto seznamky nejsou většinou žádným způsobem věkově rozlišené a lidí okolo padesátky se v nich vyskytuje z logiky věci daleko méně, než-li například třicátníků. I tak si tam ale svou vysněnou lásku může teoreticky najít každý.

devět srdíček


Posezení


Většina internetových seznamek, pokud nepočítáte různé chaty nebo diskuzní fóra, vyžaduje po svých klientech peníze. Za domluvenou částku jsou pak schopny pořádat různé akce typu rychlo rande, které však obvykle nevedou ke kýženému výsledku. Daleko efektivnější jsou různé hry, které se odehrávají v rezervovaných hospůdkách a barech. Je potřeba si však uvědomit, že ani zde není šance na seznámení kdovíjak veliká, jelikož tyto akce nejsou limitovány věkem. Tudíž se na nich objevují zase hlavně třicátníci.
pár se drží za ruce


Stojí to peníze


Profesionální seznamky jsou firmy jako všechny ostatní a jejich hlavním cílem není seznámit mezi sebou lidi a udělat je šťastné, ale vydělat peníze. Některé jsou ještě relativně slušné a vyžadují po svých klientech pouze relativně malé částky pohybujících se v řádech jednotek tisícikorun. Hodně z nich se však nebojí říct si o mnohem vyšší sumy, které jdou do desítek tisíc korun. A tady už je potřeba si pořádně rozmyslet, jestli není lepší poohlédnout se někde jinde. Ani služby za deseti tisíce nejsou totiž kdovíjak efektivní. V tomto ohledu už to trochu připomíná obchod s lidmi, který je více než dobře zpoplatněn.