Seznamky pro náročné

Seznámit se s opačným pohlavím a najít si tak partnera pro celý život obvykle nebývá pro mladé lidi žádným velkým problémem. Pro ročníky, které jsou narozeny v sedmdesátých a šedesátých letech minulého století to ale může jisté obtíže představovat. Tito lidé obvykle už o svého životního partnera z toho či onoho důvodu přišli, ale nechtějí ještě házet flintu do žita a rádi by zkusili žít ještě s někým jiným. I oni mají možnost využít seznamek, kterých je hlavně na internetu habaděj. Nutno však dodat, že tyto seznamky nejsou většinou žádným způsobem věkově rozlišené a lidí okolo padesátky se v nich vyskytuje z logiky věci daleko méně, než-li například třicátníků. I tak si tam ale svou vysněnou lásku může teoreticky najít každý.

devět srdíček


Posezení


Většina internetových seznamek, pokud nepočítáte různé chaty nebo diskuzní fóra, vyžaduje po svých klientech peníze. Za domluvenou částku jsou pak schopny pořádat různé akce typu rychlo rande, které však obvykle nevedou ke kýženému výsledku. Daleko efektivnější jsou různé hry, které se odehrávají v rezervovaných hospůdkách a barech. Je potřeba si však uvědomit, že ani zde není šance na seznámení kdovíjak veliká, jelikož tyto akce nejsou limitovány věkem. Tudíž se na nich objevují zase hlavně třicátníci.
pár se drží za ruce


Stojí to peníze


Profesionální seznamky jsou firmy jako všechny ostatní a jejich hlavním cílem není seznámit mezi sebou lidi a udělat je šťastné, ale vydělat peníze. Některé jsou ještě relativně slušné a vyžadují po svých klientech pouze relativně malé částky pohybujících se v řádech jednotek tisícikorun. Hodně z nich se však nebojí říct si o mnohem vyšší sumy, které jdou do desítek tisíc korun. A tady už je potřeba si pořádně rozmyslet, jestli není lepší poohlédnout se někde jinde. Ani služby za deseti tisíce nejsou totiž kdovíjak efektivní. V tomto ohledu už to trochu připomíná obchod s lidmi, který je více než dobře zpoplatněn.