Čas sama pro sebe

Ocitnout se doma po dlouhé době úplně sama znamená pro každou ženu něco jiného. Některá začne být ve stresu, protože si nemá s kým povídat. Jiná udělá veškeré domácí práce a pak přechází po bytě a neví, coby dělala dalšího. Další si sedne do křesla, neskutečně se nudí a přitom posílá SMS ostatním o tom, jak neví, co dělat.
Vážené dámy, jakmile nastane ta kouzelná situace, že se vám naskytne čas jen pro sebe, neváhejte a využijte ho co nejvíce. Zapomeňte na stres a problémy. Jestli vás neskutečně irituje nepořádek v bytě, tak jej nejprve ukliďte a pak se pomalounku nechte unášet vlnou pohody a klidu, které vám čas nabízí.
svíčka u deky 

1.      Vana

Pokud vlastníte vanu, je vaší povinností si ji napustit. Nakupte si voňavé olejíčky, pěnu, sůl, svíčky a pak se do té nádhery za uklidňujících světýlek svíček ponořte. Můžete si pustit relaxační hudbu a užívat si ten moment, který je jen pro vás.
Koupel si můžete oživit oblíbeným seriálem, který si můžete v televizi (pokud ji máte v koupelně) nebo na nooteboku pustit.
 

2.      Péče o tělo

Kdy jindy máte chvilku na to postarat se kompletně o vaše tělo? Opět si po domě zapalte svíčky nebo zapněte aromalampy, či difuzéry a po koupeli nebo sprše použijte oblíbenou masku na vlasy, obličej i celé tělo a nechejte působit. Poté se zhýčkejte tělovým mlékem a krémem na pleť. Můžete si také udělat manikúru a pedikúru.
 

3.      Romantika pro jednoho

Jasně, že partner není tak nadšený do romantických filmů tak, jako vy. Proto se oblečte do nejpohodlnějšího pyžama s papučemi, které máte a nachystejte si domácí kino s romantickým filmem jen pro vás. Vyberte si oblíbenou klasiku nebo zkuste nějaký nový, který jste ještě neviděla.
dívka s popcornem 

4.      Jedno zhřešení neuškodí

Zapomeňte protentokrát na dietu a zdravá jídla. Uvařte si doma kalorickou bombu, která vám tak strašně chutná. Nebo si objednejte donášku pizzy, Číny nebo jiných jídel. Tenhle čas je jen a jen váš, tak se nestyďte vyhodit si trochu z kopýtka a užijte si to.