Užijte si péči módních návrhářů

Plánuje někdo z Vašich příbuzných, kamarádu či známých svatbu? Jste pozvaná jako host? Tak to si určitě kladete otázku, jaké vhodné šaty zvolit.

Správný výběr šatů je důležitý

Žádoucí je vypadat společensky, upraveně a slušně. Svatby se většinou dělají v určitém stylu a laděné do konkrétních barev. Je fajn se na to zeptat snoubenců a připravit se dle toho. Decentně a stylově zapadnout do perfektní svatby. Tak to na svatbách přeci chodí. Každý chce dokonalou svatbu. Aby na nás společenské šaty vypadaly slušivě, musí nám hlavně skvěle padnout! A to je občas pěkná fuška. Všechny ženy určitě ví, o čem je řeč. Obejdeme spousty obchodů nebo půjčoven. Zkoušíme jedny šaty za druhými. Když už se nám jedny vhodné zalíbí, nesedí nám nebo naopak sedí, ale nevyhovuje nám jejich délka a tak dále. Strastí okolo výběru je hodně.

žena v zahradě

Svěřte se do rukou módních géniů

Ideální řešení je, nechat si šaty nechat ušít na míru a přesně podle našich představ! Můžete zvolit model, který bude sladěný ve stylu svatby, na kterou se chystáte a zároveň podtrhne Váš osobitý styl. A bude to dokonalé. Bez zbytečného a zdlouhavého běhání po obchodech a půjčovnách. Navíc návrháři, kterým se svěříte do rukou, Vám určitě s výběrem rádi poradí. A pokud si něčím nebudete jistí, pomohou Vám se správným rozhodnutím. Můžete se pak stoprocentně spolehnout, že když dáte na jejich nápady, nezvolíte špatně. Je to přeci jejich práce. Tak proč to nesvěřit odborníkům, kteří tomu opravdu rozumí a mají styl!

žena v šatech

V Praze se nachází salon a ateliér Zoryana Stekhnovych – Paris. Tato skvělá návrhářka je v jeho čele. Pokud tam zavítáte, milé asistentky v salonu Vám rádi vysvětlí, jak bude probíhat plánování a příprava Vašich vysněných šatů. Nebo si můžete sjednat schůzku přímo s návrhářkou a probrat vše potřebné s ní. Výroba probíhá v Praze i v Paříži. Dělají maximum, aby vyšli vstříc požadavkům svých zákaznic. Tak buďte okouzlující Svatebni-saty-spolecenske-plesove na velkolepé svatbě!