Jak výhodně propagovat dobrou myšlenku

Reklamních předmětů je tolik, že bychom je tu vyjmenovávali nepřetržitě několik hodin. Dnes můžete nechat potisknout takříkajíc jakoukoli věc s různorodým povrchem, tvarem i velikostí, stačí trocha fantazie a budete překvapeni, jaké možnosti vlastně máte. Když se kolem sebe rozhlédnete, potisk lze realizovat třeba na stolní lampičku, budík, myš u PC, konev na zalévání květin a dokonce i na stélku dámských sandálů z eko-kůže.

černá propiska

Propagační předměty mohou být i žertovné a lidé se smyslem pro humor to jistě ocení, třeba originální papírové či látkové kapesníky, prostírání, ubrousky nebo toaletní papír. Legrace není nikdy dost a zvláště dnes je humor vyvažován zlatem, kdy je vypjatých životních situací a stresu kolem nás až příliš.

propiska a blok

Zkuste propisku nebo pastelky

Propagovat dobrou myšlenku, nápad, nějakou akci, sportovní činnost, oslavu či setkání přátel lze i docela nenápadně, a sice prostřednictvím reklamní propisky. Stačí jen zvolit vhodný výrobek a samozřejmě téma, jaké se na těle propisovací tužky bude vyjímat.

Jména a data – rádi bychom vám připomněli, že velký význam má potisk na propiskách, který se váže k nějaké události. Mnoho lidí zaujme, pokud tam bude jejich jméno či jména blízkých osob, která je nějakým způsobem oslovují, a stejně tak má význam i datum, díky němuž se s časovým odstupem takto může událost připomínat.

Název firmy či výrobku – propagace výrobků a firem je na propiskách poměrně častá, je to další možnost, jak oslovit a zaujmout.

Propisky pro děti – školní motivy pro děti také dovedou zaujmout, např. na propiskách, tužkách a pastelkách můžete mít vytištěné školní taháky s důležitými informacemi, mohou tam být přezdívky spolužáků či kantorů, lze to pojmout jako studentskou recesi s některými hesly či slogany, zkuste nad tím popřemýšlet a jistě sami přijdete na něco zajímavého a poutavého.