Šaty pro všechny ženy na svatbě


Hlavní princeznou, od které nelze odvrátit na svatbě zrak je bezesporu nevěsta, kterou čeká ten nejkrásnější den v jejím životě. A je to právě ona, která touží po tom, mít ty nejbáječnější pohádkové šaty pod sluncem, aby v nich nejen vypadala, ale se i cítila jako víla.


Na svatbě se však hledí i na styl a šarm dalších důležitých žen v rodině, kterými jsou matky novomanželů. Jen díky nim, se taková velkolepá událost koná, a proto rovněž neuniknou pozornosti hostů, kteří si nenechají svatbu jejich přátel a rodiny ujít.
slavnostní přípitek


Vznešené, ale přitom stylové


Výběr šatů pro svatební matky by měl podléhat nejen určitému půvabu, ale zohledňovat i věk těchto vzácných dám, které si zaslouží jen to nejlepší. Neměly by působit jako šedé myšky, ale naopak – důstojně a vkusně. Kromě klasických šatů, jsou skvělou volbou i různé společenské kostýmy, které se hodí na tento výjimečný den.


Barevné provedení by mělo být v souladu toho, na jaký odstínu je svatba a svatební hostina zaměřená. Je více než vhodné, vybrat si šaty, které nebudou působit fádně, levně a nebudou ani příliš vyzývavé. Matky nevěsty a ženicha jsou na svatbě reprezentativní osoby, kterých si jen málo kdo nevšimne, proto nesmíte zapomínat ani na tuto skutečnost.
nevěsta a babička


Zaměřeno na křivky


Ženy, které už sice nejsou nejmladší, by měly hledět i na jejich tělesné proporce. Kromě správné velikosti šatů je podstatné zaměřit se i na střih, který jim více neublíží než pomůže. V mnoha případech pomůžou i doplňky, které zvýrazní to, co není nutné schovávat a naopak zakryjí nedostatky, o které se nechcete s nikým podělit.


Pokud už vybíráte šaty pro nejdůležitější dámy ve vašem životě, nemějte obavy z toho, poradit jim při jejich výběru. Za tuto možnost budou jistě rády a věřte, že si budou na vaší svatbě připadat ještě více významně než kdy jindy. O pomoc můžete samozřejmě požádat i personál prodejny, který vám ve všem poradí a pomůže vybrat nejlépe, jak umí.