Hubnutí může začít už ve sprše

Mnohdy k tomu, aby vaše tělo bylo krásné, nestačí držet jen dietu. Dieta je sice správná věc a ke krásné postavě vám dopomůže, ovšem k tomu, abyste po ubrání nějakého toho kila měli krásnou a pevnou pokožku, je potřeba, abyste se o vaši pleť dobře starali. Pod povrchem vaší kůže se děje tolik věcí, které mají vliv na to, jak vaše tělo vypadá. Především paže, hýždě a bříško jsou partie, které zůstávají povolené, a s přibývajícím věkem je kůže čím dál více povislá, neboť dochází k úbytku kalogenu a elastinu. Naštěstí jde s těmito vadami docela dobře bojovat. Vyzkoušejte naše rady a uvidíte, že budou mít zpevňující účinky.
puštěná sprcha

1.
SPRCHA

Svou pokožku můžete vypnout jednoduše ve sprše. Střídání teplé a studené vody ji výborně prokrvíte. Prokrvení pak znamená více kyslíku a živin pro pokožku, čímž zvýšíte její odolnost a pevnost. Navíc vystavení vaší pokožky chladu přirozeně stimuluje produkci tuku a vede ke ztrátě váhy. Začít můžete pomalu, a postupem času zjistíte, že studená voda je vlastně příjemná.

2. krejčovský metr
MASÁŽ

Zbavit se přebytečných kil a zároveň zpevnit pokožku vám pomohou masáže. Možná vás tento způsob hubnutí osloví, neboť masáž je velmi příjemná a uvolňující. A když navíc pomůže k dokonalé postavě, tak proč si ji pravidelně neužívat. Masáž pokožku prokrví a rozproudí lymfatický systém. Tuto proceduru si navíc můžete dělat sami, a to tak, že použijete hrubší žínku, nebo že si pokožku budete mnout mezi prsty pomalými spirálovitými a kruhovitými hmaty. Odplaví se tak tukové buňky a zpevní vazivo.

3. domácí mýdlo
PŘÍRODNÍ PRODUKTY

Pro zpevnění pokožky můžete využít také celou řadu přírodních produktů. Například tělové peelingy z mořské soli dokonale odstraní odumřelé buňky, čímž se pokožka krásně zjemní. Rostlinné oleje zase bývají nabité vitamíny a minerály, které pokožku chrání proti stárnutí, a celkově hydratují a zlepšují pružnost pokožky celého těla.