Domov snů

Také se už nemůžete dívat na to, jak vaše nemovitost pomalu chátrá? Není potřeba. Stačí si pozvat firmu, která tento proces zastaví a uvede vše nejméně do původního stavu. Projektové studio JASNA vám však umí nabídnout mnohem více. Díky tomu, že spolupracuje s bytovým architektem, který zná veškeré moderní trendy, dovedete společně vaše bydlení k naprosté dokonalosti a spokojenosti.

stavbyvedoucí

 • Můžete se tedy směle pustit do rekonstrukce

  • bytového domu
  • rodinného domu
  • bytu
  • fasády
  • bytového jádra.

 • Nabídka pochopitelně platí i pro majitele komerčních objektů.

Největším problémem interiérů bývá zpravidla nežádoucí vlhkost. Díky ní vznikají různé zdraví a životu nebezpečné plísně na zdech. Nečekejte tedy na chvíli, kdy se vám na zdi objeví nehezké mapy a požádejte firmu o sanaci. Vysušením zdiva dosáhnete zdravého prostředí pro své bydlení. Vzhledem k tomu, že v dnešní době jsou zejména naši nejmenší náchylní k různým respiračním onemocněním nebo ekzémům, je to rozhodně dobré rozhodnutí pro jejich budoucnost. Každý odborník, který se pohybuje v oblasti stavitelství vám potvrdí, že vlhkost nemusí vzniknout pouze po nějaké nehodě s prasklým potrubím. Může se v bytě nebo domě pomalu a nenápadně usazovat a vytvářet zcela nevhodné klima.

výkres

Splňte si svá přání v oblasti bydlení

Projektové studio nabízí své služby i v oblasti výstavby nových domů, bytů, rekreačních zařízení nebo komerčních budov a prostor. Stačí promyslet své představy, pak zadat svůj návrh a společnými silami projekt dovést k dokonalosti. O ostatní se postará společnost, které dáte důvěru a u které máte naprostou jistotu, že spolupracuje pouze s dodavateli těch nejkvalitnějších materiálů a odvede jen stoprocentní práci.