Bohatý sortiment bazénové vybavení pro všechny

Když si chce člověk užívat bazénu na své zahradě, musí vědět, co obnáší starost o něj. Už jenom pořídit veškeré vybavení, které je potřebné pro kvalitní údržbu není zcela levné. Je tedy dobré narazit na sortiment, který vám může veškeré bazénové příslušenství nabídnout za rozumné částky. Pak nebude problém zainvestovat do žádného kusu vybavení, se kterým budete moci následně čistit, jak se vám jenom zlíbí.

zábrany

Co všechno lze najít v sortimentu příslušenství?

Plováky = základní prostředek k dávkování různých tablet s chemií. Musí vyhovovat nejenom v ohledu tvaru, ale také velikosti, aby bylo možné tablety dávkovat pohodlně, avšak nepříliš velkou dávkou.

Síťky = Opravdu významným způsobem usnadní čištění, neboť umožní sbírat větší nečistoty bez toho, abyste se namočili. Je to tedy prvek vybavení, který se vyplatí mít vždy po ruce, a pokud byste našli nějakou nečistotu, okamžitě ji odstranit.

Dávkovače tablet = V podstatě jde o něco podobného, jako bylo v případě plováků. Tento prvek je však speciálně tvarován, aby dávkování bylo opravdu kvalitní.

filtr

Kartáče = Někdy síťka nestačí, a to zejména tehdy, pokud se na stěnách nebo dnu začne tvořit povlak z řas nebo jiných organismů. V takovém případě oceníte kartáč, který dokáže nečistoty mechanicky odstranit, a to rychle a bez námahy.

Hadice = Základní, přitom tak opomíjené příslušenství, které vede vodu z filtrace do samotného bazénu a naopak.

Teploměry = Pro optimální dávkování chemie je nutné znát i teplotu, a proto se vyplatí mít k dispozici i plovací teploměry, které usnadní práci

Teleskopické tyče = Kromě toho, že budete mít k dispozici kartáč, určitě se vám bude hodit i teleskopická tyč, která vám umožní dosáhnout i samotnému dnu daleko od vás.
Sortiment je daleko bohatší, a proto můžete mít jistotu, že ať už budete potřebovat opravdu cokoliv, v sortimentu bazénového příslušenství to bez problému najdete.