Rozsviťte nově váš obytný prostor!

Ptáte se, jak máte nově rozsvítit váš byt? Jednoduše. Vyberte si svou volnou chvilku, kdy jste v bytě sami a rozhlédněte se kol dokola. A v mysli začněte rekapitulovat a třídit. Jste obklopeni věcmi, které máte rádi a které vám „něco říkají“? Ke kterým vás vážou milé vzpomínky? Jestliže máte okolo sebe i věci a doplňky, které nechcete, proč jste se jich ještě nezbavili? Pokud jsou zachovalé nebo dokonce nové, ale koupili jste si je „pod nátlakem“, pak je věnujte známým anebo vyvěste inzerát, kde je nabídnete za levný peníz. Někdo se může pozastavit nad koupí pod nátlakem, nerozumí ??

visící lampy

To je tak, že jdete nakupovat třeba s kamarádkou, které se nějaká věc natolik líbí, že vás přemluví a defacto vám ji vnutí, byť v dobré víře. A vy nemáte tolik síly, abyste jí oponovali, tak si tu věc koupíte. A pak na ni doma koukáte a vyčítáte si, proč jste se do toho nechali uvrtat. Ale to má možná každý z nás za sebou anebo v jiné formě. Bývají to i nevhodné dárky, o kterých si ten, kdo vám je daruje, myslí, jakou vám neudělá radost. Ale mine se to účelem, pokud známý, který vás chce „potěšit“, vybírá dárky, které se líbí jemu. Pokud, proto kupujete dárky, které mají potěšit, pokuste se vcítit do jeho tužeb a potřeb. Pak se určitě neminete cílem a obdarovaný nebude řešit to, co vy dnes.

vánoční anděl

Ale dost chmurným představám, vydejte se do obchodu Flor Service, byť virtuálního a prohlédněte si kousky, které vás osloví. A vpusťte do svého bytu úžasné nové doplňky, ať to jsou dekorativní lampy, které budou vydávat příjemné světlo anebo keramické sošky andělů.
Nyní to budete vy, kteří si budou vybírat! Andílci vás dovedou potěšit na duši, vždyť se říká, že každý z nás má svého anděla strážného, tak proč byste se na něho nemohli do sytosti vynadívat? Andílek, usazený na svém místě u nové dekorativní lampy, vám bude přinášet novou radost a pohodu v duši …