Nakupování potravin spíše jako pohodlný koníček

Řekněte, nakupujete rádi potraviny? Nebo vám je to „proti srsti“? Někoho to opravdu baví. Taková skupina má buď hodně ráda lidi nebo je většinu času spíše doma a nakupování má jako hobby nebo jako výlet. Ti z nás, kteří ale spíše nestíháme a místo čekání v dlouhé frontě bychom raději dělali něco smysluplnějšího, například s dětmi doma či na zahradě, je skvělým řešením online supermarket. Dnes je již více portálů, např. iTesco, rohlik.cz nebo také kosik.cz.
prodej jablek
Každý z těchto online supermarketů má své klady. iTesco je opravdu dostupné téměř všem, neboť se potraviny rozváží z Tesco marketů, které jsou ve vašem okolí. Je jich po České republice opravdu hodně. Ale rohlik.cz a kosik.cz tak velké pokrytí nemají, a tak poměrně velká část naší země nemá vůbec možnost si z těchto online supermarketů objednat. Ti, kteří ale mají štěstí a z kosik.cz a rohlik.cz objednávat mohou, mají výhodu, neboť z těchto supermarketů dovážejí i farmářské výrobky a také některé produkty zdravé výživy.
iTesco má jednu velkou výhodu, a to je tak, že i po odeslání objednávky je možné měnit její obsah, můžete si do ní tedy kdykoli ještě cokoli přidat. Má také bohatý sortiment a téměř vždy najdete levnější alternativu poptávaného zboží.  Rohlik.cz zase upozorňuje na české výrobky, nabízí vajíčka téměř výhradně z volného chovu a v bio kvalitě, stejně tak Kosik.cz.
Hotový nákup si poté v klidu prohlédnete, vyberete si datum doručení, čas a způsob platby a je hotovo.
stanoviště vozíků
Na rohlik.cz je doprava zdarma nad cenu nákupu 1200,- Kč, tento portál nabízí také rohlík point, kam si necháte doručit například svačinu a následně si ji po doručení vyzvednete. Některé rohlík pointy nechali zřídit zaměstnavatelé pro své zaměstnance.  Na kosik.cz získáte za registraci možnost dopravy zdarma na další nákup. iTesco nabízí slevu 150,- Kč na první nákup. Každý ze zmíněných online supermarketů má své klady i zápory, každému sedne něco jiného, důležité je, že si můžete v klidu v pohodlí domova vybrat. Kvalitně a bez stresu.