Máte se svým partnerem pravidelný sex?

Sex je prožitek, který milují jak muži, tak i ženy. Je to moment, který doprovází spousta vášně, potěšení a lásky. Proto si ho partneři ve vztahu dopřávají ve velkém množství a opravdu rádi. Je tomu tak i po čase, kdy vyprchá takzvaná „zamilovanost“? Tak schválně, máte se svým dlouholetým partnerem ještě pořád pravidelný sexuální styk?
Pravda je taková, že chemie mezi partneři nepustí. Jestli jste v samotném začátku vašeho vztahu je velmi pochopitelné a jasné, že spolu prožíváte sex na denním pořádku. Máte však partnera se kterým jste už dlouhé léta? A jak často spolu vlastně spíte?
něžná erotika

Pokud s ním už nechcete spát

Je možné, že jste se dostali do stádia, kdy vám je sex s ním nejen cizí, ale také protivný. To ještě neznamená, že ho už nadále nemilujete a nechcete s ním být. Zamyslete se ale nad faktem, co tomu předchází a proč to tak vlastně je. Třeba je vám jeho přístup k vám v posteli už stálý a nemáte zájem o to, praktikovat pořád stejné polohy a délku vašeho prožitku. Nebo máte spoustu povinností a večer už nemáte jiné pomyšlení, než jen padnout do postele a konečně usnout. Priority se vám časem zřejmě změnili.
lehká žena

Když s vámi nechce spát váš partner

Muži vidí v sexu mnohem větší smysl než ženy. Proto je pro ně jejich chtíč a pravidelnost důležitější a hodnotnější. Nemusíte tomu rozumět, stačí, že o tom budete vždycky vědět. Fakt, že váš partner s vámi už odmítá spát a nemá zájem o to, abyste praktikovali sex alespoň jednou týdně, mluví ve váš neprospěch. Může se jednat o problém, který vám zatím nedochází. Není pravidlem, ale možností, že váš partner prožívá tento akt s někým jiným, proto je doma už uspokojený a od vás nic nepotřebuje. Je možné, že se s vámi už nudil, nebo jste ho jednoduše přestala přitahovat a jako správný samec, hledá někde jinde. Možná má jenom moc práce a je příliš unavený, když to ale trvá měsíce, zaměřte se i na tuto možnost, že vedete život v trojúhelníku.