Barva vypínačů už vás omezovat nemusí

Představte si, jak by to bylo u vás doma krásné, kdybyste měli svou domácnost vyladěnou až do toho posledního detailu. Takže nejen, že budete mít sladěné koberce a jiné textilie s výmalbou jednotlivých pokojů, nejenže se k nim bude hodit i váš nábytek a ostatní dekorace, ale také s nimi budou ladit třeba i takové detaily jako jsou zásuvky a vypínače. Vždyť právě na tyto malé elektronické pomocníky lidé velice často zapomínají. Je to dáno tím, že většina populace je stále přesvědčena o tom, že nic jiného, než vypínač a zásuvka v barvě bílé, béžové anebo šedé zkrátka neexistuje. A to je jeden velký omyl.

vypínače

Stačí si vybrat u toho pravého výrobce elektroniky a najdete přesně to, co právě hledáte. To znamená i barevné zásuvky a vypínače přesně v těch barvách a odstínech, o jaké máte zájem. Ovšem pozor, tím to ještě nekončí: dokonce můžete volit i z různých atraktivních tvarů rámečků, které tak vycházejí vstříc současným nárokům na design a moderní styl domácností. Takže ať už si doma vymalujete stěny pokoje libovolnou barvou, můžete si ve stejné libovolné barvě vybrat i vypínače a zásuvky.

osvětlení

Jistě vás nyní napadá, co ovšem podniknete, když se rozhodnete po pár letech obléct svou domácnost do jiného hávu a barvy stěn změnit. Je totiž jasné, že přece jen bílý vypínač bude ladit se všemi zvolenými barvami lépe, než třeba ten zelený. Taková obava je naprosto přirozená, ale dobrá zpráva je, že se ničeho podobného obávat nemusíte. Když vsadíte na chytrý modulární systém, tak získáte jednotné strojky, na které snadno napasujete libovolný tvar a barvu rámečků – a to znamená jediné – jakmile se rozhodnete pro změnu, stačí snadno a rychle změnit i barvy a tvary rámečků. Bude vás to stát sotva pár korun a takovou výměnu zvládnete sami doma svépomocí, aniž byste k tomu museli zvát drahého elektrikáře.