Výčepní zařízení

Pokud vlastníte dům s velkou zahradou a rádi grilujete, tak Vám nesmí chybět výčepní zařízení s chlazením. Co si budeme říkat, Češi jsou národ pivařů a vždycky budou. Při grilování je základem to prokládat zlatovým mokem, který je výtečně vychlazený a má výbornou chuť. Pokud výčepní zařízení nemáte, tak děláte velkou chybu, protože nikdy nevíte, kdy se opět zavřou hospody a nezbyde Vám nic jiného než se napít doma. Zaručeně to ocení i kamarády, kteří rádi dojdou na jedno vychlazený.

Výčepní zařízení

Výčepní zařízení s chlazením se hodí ke každému domu, či na zahradu. Díky němu si budete moct užívat vychlazené pivo během celého léta a to, beztoho, aniž byste někam chodili. Zároveň nemusíte domů tahat zbytečné kastly, nebo plechovky, které zabírají zbytečné místo a jsou na obtíž. Velkou výhodou také je, že se s Vámi rychle skamarádí sousedi, které pozvete na pravé točené pivo.

Firma gastroserver, Vám nabídne veškeré vybavení týkající se výčepu piva. V jejich nabídce najdete nespočet výčepních zařízení a to jak suché, tak vodní. Samozřejmostí jsou také kompletní doplňky k výčepům a to včetně narážecích hlav. Mezi jejich sortiment patří také PET lahve, plničky PET lahví, mytí lahví, nebo třeba rychlospojky, či odkapníky a dřezy. Zkrátka zde najdete vše, co má s pivem něco společného a to včetně sanitační techniky. Díky sanitační technice udržíte Váš výčep v neustálé kondici a pivo z něho bude vždy výborně chutnat. Navíc si všechny produkty můžete objednat online a už v klidu doma čekat na zahrádce, než Vaše zásilka dorazí.

Výčepní zařízení (2)

Pokud tedy ještě doma nemáte výčepní zařízení, je ten nejvyšší čas ho pořídit. Nejen, že si doma užijete výborné pivo, jako v hospodě, ale také nebudete muset nikam chodit. Tudíž ušetříte nejen cestu a čas, ale také peníze, které byste v hospodě nechali za přirážku. Pokud tedy váháte, tak není o čem, protože mít doma výčep, se vyplatí.