Jak stáhnout video z internetu?

Pokud někde narazíte na video, které se vám zalíbí, a chcete si ho stáhnout do svého počítače, mobilu či tabletu, abyste si ho mohli kdykoliv přehrát i offline, není to neřešitelný úkol. Dnes je na internetu spoustu programů, které vám s tímto pomohou.

Vyzkoušejte například online downloader. Jeho výhodou je, že nemusíte stahovat a instalovat žádný program. Jednoduše půjdete na webové stránky tohoto downloadoru a můžete rovnou stahovat. Do příslušné kolonky zadáte odkaz na video, které chcete stáhnout a poté si vyberete, v jakém formátu a v jaké kvalitě video stáhnete. Na výběr jsou klasické formáty jako MP4 a podobně, které vám přehraje snad každý program na přehrávání videí.

zvuk

A z jakých platforem můžete pomocí tohoto downloaderu stahovat videa? Na výběr je jich spoustu, takže je velmi malá pravděpodobnost, že by se vám nepodařilo video stáhnout. Vybírat můžete mezi YouTube, Tik Tokem, Facebookem, Twitterem, Instagramem, Redditem, Pinterestem ale i mezi méně známými platformami a sociálními sítěmi, jako jsou IMBD, Liveleak, Buzzfeed nebo Kwai.

Velkou výhodou je, že kromě samotných videí můžete pomocí tohoto stahovače stahovat i formát MP3. To znamená, že si můžete z vybraného videa stáhnout pouze zvuk a využít ho jako poslech písničky nebo třeba jako formu podcastu.

Video

Videa i audio se samozřejmě stahují ve vysoké kvalitě, takže se nemusíte bát rozostřeného obrazu nebo nekvalitní zvukové stopy. Downloader vám je schopen stáhnout videa či jeho zvuk v té nejvyšší kvalitě, až do té výše, do jaké je k dispozici na sociální síti.

Neváhejte tedy a vyzkoušejte. Budete sami překvapení, jak snadné a jednoduché to je. Konečně si můžete shlédnout videa svých oblíbených tvůrců i bez toho, abyste museli být připojení k internetu. Mějte ovšem na paměti, že stažená videa by měli sloužit čistě pro vaši osobní zábavu, a ne pro jejich další využívání bez souhlasu autora.