Plesové šaty Salon Praha

V šatech módní návrhářky Zoryany Stekhnovych – Paris, budete středem zájmu a elegance. Nabízíme vám různé styly šatů. Můžete si vybrat mezi sexy šaty, šaty elegantními, šaty jednoduchými, a také z šatů, jako pro princeznu. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, je vám k dispozici naše profesionální asistentka, která vám skvěle poradí a pomůže. Vyberete si šaty, které budou lichotit vaší postavě, stylu a budou korespondovat se stylem plesu nebo jiné příležitosti, na kterou se chystáte. Plesové šaty z naší nabídky jsou velice elegantní a působí velmi žensky. Působí velice šik a zároveň jsou komfortně pohodlné.

plesové šaty.jpg

V našem pražském salonu si můžete tyto šaty zapůjčit či zakoupit. Jistě ohodnotíte, že plesové šaty z naší nabídky jsou ručně vyšívané nejluxusnějšími krajkami a nádherně drapované. Na zkoušku šatů do Salonu Praha se stačí objednat telefonicky. Najdete nás v centru města. Náš tým vám zodpoví všechny otázky a jak už bylo řečeno, pomůže vám s výběrem vhodných šatů, které budou ladit k vašemu stylu i očekávané příležitosti. Budete-li chtít na vybraných šatech něco změnit, jako například úpravu rukávů, není to žádný problém. Oslovte naši asistentku a ta vám bez problémů zařídí vámi požadovanou úpravu.

růžové plesové šaty.jpg

V našem Salonu Praha vám nabízíme širokou paletu šatů v různých barvách a stylech, ze kterých si jistě vyberete. Vybírat můžete ze světlých a něžných barev, pastelových barev, sytých a výrazných barev či temných a tmavých barev šatů. Pokud byl na vašem plese či slavnosti stanoven dress code, nebude problém si vybrat šaty v požadované barvě i odstínu. Salon Praha je také specializován na maturitní plesy, kdy vám naše asistentky pomohou vybrat šaty, ve kterých se pro vás váš životní mezník stane nezapomenutelným celoživotním zážitkem. Nebojte se experimentu a zkuste něco neokoukaného a nového.